Autoservis

Autoservis

Zabýváme se opravami silničních motorových vozidel více než 20 let. Provádíme opravy motorů, karoserií, lakování spodků i karoserií, výměny provozních kapalin, montáže tažných zařízení, úpravy vozidel pro provoz na E85, montáže světel na denní svícení, mytí karoserií i interiérů, opravy alternátorů a startérů, montáže centrálních zámků, pneuservis, leštění čiré optiky, odtahování nepojízdných vozidel, diagnostiku elektronických systémů apod.

Neváhejte nás kontaktovat na některém z telefonních čísel, které naleznete v rubrice kontakty.

Autoservis Beránek se těší na Vaši návštěvu.

BLOKOVÁ VÝJIMKA

EU.jpg

       Pokud se rozhodnete pro koupi nového vozu, prodejce už Vám nesmí přikazovat, kam musíte jezdit do servisu. Prodejce Vám jistě zatají, že s novým vozem nyní nemusíte jezdit jen do značkového servisu, ale můžete např. do Autoservisu Beránek, na záruku Vašeho nového vozu to vliv mít nebude. Toto umožňuje bloková výjimka, která začala platit v celé EU v červnu 2010.
       Podmínkou však zůstává to, že servis musí dodržet předepsaný postup a používat adekvátní díly, nikoli však od výrobce, ale díly mohou být i z druhovýroby.
       Toto sníží konečnou cenu servisu až o 50%, jak při pravidelné garanční prohlídce, tak i při dopravní nehodě. Jedinou výjimkou kdy musíte navštívit značkový servis, zůstává reklamace výrobních vad.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Autoservis Beránek vám přeje mnoho šťastně najetých kilometrů, bez nehod.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one